برنامه نویسی گوشی های اندرویدی و پتانسیل درآمد میلیونی

هیچ محدودیتی جز آنچه که برای خودتان در نظر می گیرید, وجود ندارد.

همه می دانیم که در چند سال اخیر در عرصه تکنولوژی و فناوری انقلابی عظیم رخ داده است که این تحولات باعث شده که تمامی صنایع موجود در جهان اعم از نفت گاز پتروشیمی پزشکی مدیریت و… تحت تاثیر علوم کامپیوتری و برنامه نویسی قرار گیرند.

برنامه نویسی، کاری دوست داشتنی جذاب و چالشی و البته درآمدزا که یک نقطه ی تاریک دارد که ان هم اسم ترسناک برنامه نویسی است.خیلی از مردم زمانی که با اسم برنامه نویسی برخورد می کنند فکر می کنند یک تخصص بسیار سخت و غیر قابل یادگیری است اما در واقع این موضوع صحت ندارد.

شما اگر وارد عرصه برنامه نویسی شوید این جذابیتی که این تخصص دارد دشواری کار را برای شما از بین می برد و در یک زمان مشخصی کاملاً متوجه پیشرفت خود خواهید شد.

برنامه نویسی شاخه های بسیار متنوعی دارد که در این پست ما در مورد شیرین ترین شاخه ی آن جاوا و اندروید صحبت می کنیم.

برنامه نویسی گوشی های اندرویدی و پتانسیل درآمد میلیونی آنها و همچنین گسترش گوشی ها و تبلت‌ها ی اندرویدی و حضور فروشگاه‌های آنلاین اپلیکیشن برای سیستم عامل‌های مختلف بسیاری از افراد با مشاهده تعداد دانلود و درآمد هر یک از اپلیکیشن‌ها به وجد می‌آیند که چه خوب است که آن‌ها نیز به سمت این شغل بروند و درآمد خوبی را برای خودشان ایجاد کنند.

اما موضوع مهمی که به اشتباه در جامعه ی ما مطرح شده این است که اکثر کسانی که می خواهند وارد برنامه نویسی اندروید شوند یا اینکه دستی در این کار دارند تصور می کنن که تنها درآمد توسعه ی اپلیکیشن های اندرورید از طریق استورهایی مثل بازار, اول مارکت یا مایکت می باشد.این یک تصور کاملاً اشتباه و غلط است.شما می توانید از طریق در دست گرفتن پروژه های تجاری,استخدام در شرکت های بسیار زیادی که وجود دارند و همچنین به اشتراک گذاری دانش برنامه نویسی خود در آمد های خیلی بهتری داشته باشید.

اما نکته ی بسیار مهم و قابل تاملی که وجود دارد این است که برای درآمد زایی از طریق تخصص برنامه نویسی صرفا نیازی به داشتن مدارک دانشگاهی و موسسات آموزشی نیست, چیزی که مهم است سطح دانش و معلومات شماست اگر سطح خوبی داشته باشید شک نداشته باشید که آینده ی بسیار خوبی دارید.

در بسیاری از کشورها برنامه نویسی گوشی های اندرویدی و پتانسیل درآمد میلیونی که دارد باعث شده که این تخصص از بسیاری تخصص های دیگر پیشه گرفته و با اختلاف بسیاری در صدر لیست دیگر تخصص ها قرار گیرد

نکته دیگر در خصوص برنامه نویسی به دورکاری و پاره وقت بودن آن باز می‌گردد. زمانی که شما به استخدام شرکتی در می آیید، اصولا می‌بایست در آن محل حضور یابید اما زمانی که تصمیم می‌گیرید یک پروژه تجاری را در دست بگیرید می توانید در اتاق خود با یک تمرکز عالی و یک فنجان قهوه داغ از برنامه نویسی لذت ببرید.همچنین ممکن است به صورت دورکاری به استخدام شرکتی در آیید و تنها نیاز باشد ماهیانه یک بار به شرکت مراجعه کنید تا گزارش کارها را ارائه دهید و همینطور با تیم خود آشنا شوید.

برنامه نویسی در جهان جز  معتبرترین و پرآمدترین شغل های دنیا است. که البته در ایران عزیز هنوز این صنعت به جایگاه حقیقی خود نرسیده و درآمد ها با کشورهای پیشرفته تفاوت چشمگیری دارد ولی با این حال هم درآمدها قابل چشم پوشی نیست.

در این میان برخی علت رشد کسب و کار اپ های اندرویدی را با نبود موانع سنتی کسب و کار همچون مشکلات مالیاتی، بیمه ای، دولتی، صنفی و مجوزی و … در راه ایشان مرتبط می دانند.

بر اساس آمار جهانی موجود، سیستم عامل اندروید بیش از ۸۰ درصد بازار اپ های موجود در تمام سیستم عامل های جهان را در اختیار دارد و با قدرت در صدر محبوب ترین های جهان است.

طبیعی است که در ایران هم این آمار صدق می کند و حتی ممکن است با توجه به ارزان تر بودن گوشی های با سیستم عامل اندروید نسبت به iOS و پایین تر بودن درآمدهای ایرانیان، اندروید در ایران نسبت به آنچه در جهان است حتی محبوب تر و رایج تر هم باشد.

از کجا شروع کنیم؟

تصمیم و اراده

تلاش، تلاش، تلاش

شاید برای شما عجیب باشد ولی واقعا تنها با این دو ابزار می توانید در این تکنولوژی دستی بر آتش داشته باشید.

تیم فراموز تمامی امکاناتی که شما نیاز دارید را در اختیار شما قرار داده تا در بالاترین سطح برنامه نویسی فعالیت داشته باشید.

آموزش های استاندارد, پشتیبانی های رایگان برای همفکری کردن با شما در ساخت اپ و مشاوره دادن به شما, ارائه ی آموزش های دلخواه شما

و مهمتر از همه پشتیبانی همه جانبه برای رشد و ارتقا سطح علمی شما.

برنامه نویسی بسیار ساده و جذاب است. برای یادگیری شما لازم نیست نابغه باشید. تنها دو ابزار لازم دارید “علاقه و پشتکار” .

                            در آخر این را بدانید که برنامه نویسی یک حرفه نیست بلکه یک تخصص است

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *